Wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda będą znane w lutym

To jeszcze nie czas na podanie wymagań sprzętowych dla nowego Mass Effecta.

Do premiery Mass Effect: Andromeda pozostały trzy miesiące, ale twórcy póki co nie zdradzili jednej z ważniejszych informacji – przynajmniej z punktu widzenia gracza komputerowego. Mowa o wymaganiach sprzętowych. Aaryn Flynn z BioWare przyznał za pośrednictwem Twittera, że wymagania sprzętowe gry będą znane prawdopodobnie bliżej premiery. Sądzę że gdzieś w lutym.

Podobnie sprawa tyczy się trybu multiplayer. Ten według Flynna zostanie szczegółowo przedstawiony wkrótce.


Dla przypomnienia dodamy, że Mass Effect: Andromeda będzie miało premierę 23 marca w Europie na PC, PS4 oraz XOne.

Gameplay z Mass Effect: Andromeda – tak to wygląda na karcie GeForce GTX 1080

Podczas imprezy CES 2017 mogliśmy zobaczyć nowy fragment rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Filmik został ujawniony przez firmę Nvidia i jak donosi serwis DSO Gaming, został zarejestrowany na komputerze wyposażonym w jedną kartę graficzną GeForce GTX 1080.

Warto również wspomnieć, że nagranie prezentuje ostateczną wersję Mass Effect: Andromeda, zatem finalny produkt, którego europejska premiera została wyznaczona na 23 marca tego roku. Tego dnia wielka przygoda rozpocznie się nie tylko na komputerach PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poniższy materiał pozwala nam spojrzeć na naprawdę zaciętą walkę, system umiejętności i kilku przeciwników, których napotkamy w odległej galaktyce. Przed filmikiem możecie zatrzymać się również na kilka chwil w galerii i zerknąć na najnowsze screeny z Mass Effect: Andromeda, które opublikowało Electronic Arts.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

17 Shares
Share17
+1
Tweet