EA idzie graczom na rękę. Mass Effect: Andromeda dostępne za darmo

Wydawca stara się jak może, aby przekonać graczy do swojej gry.

EA przygotowało nową promocję związaną z grą Mass Effect: Andromeda. Otóż od dziś dostępna jest darmowa wersja trial, w której możecie rozegrać aż 10 godzin. Demo do pobrania jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

To jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się po wypróbowaniu gry dokonać zakupu pełnej wersji, czeka na was rabat w wysokości 50%. Niezła oferta? Dajcie znać w komentarzach pod tekstem, czy z niej skorzystacie.

Andromeda to produkcja, która z pewnością spodoba się wszystkim grającym w trzy poprzednie odsłony. Jeśli chodzi o nowych graczy, cóż – tutaj mam problem. Z jednej strony świetny system walki i doskonałe poczucie eksploracji. Z drugiej natomiast, problemy z animacjami, wkurzające momenty sztucznej inteligencji i kilka innych, mniejszych baboli. To błędy, na które jesteśmy w stanie machnąć ręką, na poczet innych fantastycznych rozwiązań i gęstego klimatu, który tworzy między innymi wspaniała muzyka. Gra z pewnością nie jest dla każdego, ale jeśli chcesz przeżyć całkiem nieźle skonstruowaną przygodę w nieznanej, odległej galaktyce, warto dać jej szansępisaliśmy w naszej recenzji Mass Effect: Andromeda.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.