EA rozszerza swoją usługę. Czy jest sens jeszcze kupować pojedyncze gry?

To naprawdę mocna oferta.

EA podało, że do usługi EA Access właśnie dołączają kolejne produkcje. Na liście znalazły się takie gry jak Mass Effect: Andromeda oraz nadchodzące Need for Speed: Payback oraz Star Wars Battlefront 2.

Jest jednak pewien haczyk. Otóż o ile Andromeda jest w pełnej wersji, tak Battlefront 2 raczej nie będzie dodany na stałe, przynajmniej teraz. Jest to dostęp przedpremierowy – posiadacze abonamentu mogą sprawdzić przed wydaniem gry niemal wszystkie najważniejsze opcje, czyli Kampanię i Multiplayer.

Need for Speed: Payback zostanie udostępniony z trialem na 10 godzin, ale mimo wszystko to bardzo dobra opcja na sprawdzenie gry.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Na liście zostało jeszcze The Sims 4 – to nowość dla posiadaczy Xbox One (dostęp przed premierą jak w przypadku Battlefront 2). Ponadto w ramach pełnej wersji na stałe (do czasu opłacania abonamentu) dorzucone zostało Dead Space 3.

Przypominamy, że abonament usługi EA Access kosztuje niecałe 15 zł miesięcznie lub niecałe 80 zł rocznie. W ramach abonamentu gracz otrzymuje dostęp do wielu gier, w tym takich produkcji jak FIFA 17, trylogia Mass Effect, Dragon Age i wiele innych.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.