EA rozszerza swoją usługę. Czy jest sens jeszcze kupować pojedyncze gry?

0 komentarzy

To naprawdę mocna oferta.

EA podało, że do usługi EA Access właśnie dołączają kolejne produkcje. Na liście znalazły się takie gry jak Mass Effect: Andromeda oraz nadchodzące Need for Speed: Payback oraz Star Wars Battlefront 2.

Jest jednak pewien haczyk. Otóż o ile Andromeda jest w pełnej wersji, tak Battlefront 2 raczej nie będzie dodany na stałe, przynajmniej teraz. Jest to dostęp przedpremierowy – posiadacze abonamentu mogą sprawdzić przed wydaniem gry niemal wszystkie najważniejsze opcje, czyli Kampanię i Multiplayer.

Need for Speed: Payback zostanie udostępniony z trialem na 10 godzin, ale mimo wszystko to bardzo dobra opcja na sprawdzenie gry.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Na liście zostało jeszcze The Sims 4 – to nowość dla posiadaczy Xbox One (dostęp przed premierą jak w przypadku Battlefront 2). Ponadto w ramach pełnej wersji na stałe (do czasu opłacania abonamentu) dorzucone zostało Dead Space 3.

Przypominamy, że abonament usługi EA Access kosztuje niecałe 15 zł miesięcznie lub niecałe 80 zł rocznie. W ramach abonamentu gracz otrzymuje dostęp do wielu gier, w tym takich produkcji jak FIFA 17, trylogia Mass Effect, Dragon Age i wiele innych.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się