BioWare znalazło sposób na zwiększenie sprzedaży Mass Effect Andromeda

Łatki nie pomagają? Jest coś, co z reguły skutkuje.

Właśnie w PlayStation Store ruszyła weekendowa promocja na Mass Effect Andromeda. Produkcje można kupić w nowej niższej cenie. Teraz za zwykłą edycję zapłacimy 188,30 zł (przecenione z 269 zł), a za wersję Deluxe 200,85 (przecenione z 309 zł).

Zatem jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Mass Effect Andromeda, to teraz warto zastanowić się nad zakupem. Producent co prawda nie ustrzegł się błędów, ale produkcja ma też swoje zalety, o czym pisaliśmy w naszej recenzji w tym miejscu.

Koniec z serią Mass Effect? Zaskakująca decyzja Electronic Arts

Mass Effect: Andromeda nie spełniło oczekiwań wydawcy, który nie promuje gier dla przyjemności, lecz dla zysku. A skoro tego nie ma… trzeba podejmować czasem i trudne decyzje.

Jak donosi serwis Kotaku, powołując się na własne źródła bliskie deweloperowi gry, studiu BioWare Montreal, seria Mass Effect została wstrzymana! Oznacza to tyle, że nie są obecnie prowadzone prace nad kolejną częścią i nie mamy co oczekiwać, że szybko zostaną rozpoczęte. Oberwało się również samemu BioWare Montreal, które zostało zredukowane do roli studia wspomagającego inne projekty.

Czy decyzja Electronic Arts to koniec serii Mass Effect? Oczywiście nie, lecz nie wiadomo, kiedy cykl powróci do łask. Na razie kosmiczne podróże zostały odstawione na boczny tor. Obecna Andromeda ma być nadal wspierana i uzupełniana o kolejne aktualizacje.

Pamiętajcie jednak, że choć serwis Kotaku zazwyczaj podaje wiarygodne informacje, lepiej traktować tę najnowszą z dystansem. Póki EA nie skomentuje sprawy, wszystko jest nieoficjalne.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.