Mass Effect Andromeda dostępne na abonament

Mass Effect Andromeda dostępne na abonament
Newsy PC XOne

Gra dołącza do popularnej usługi.

Od dziś w usłudze EA Access znajdziecie nową grę – Mass Effect Andromeda. Każdy posiadacz subskrypcji, może więc zgłębić tajemnice nowej galaktyki Andromeda. A czy warto?

Andromeda to produkcja, która z pewnością spodoba się wszystkim grającym w trzy poprzednie odsłony. Jeśli chodzi o nowych graczy, cóż – tutaj mam problem. Z jednej strony świetny system walki i doskonałe poczucie eksploracji. Z drugiej natomiast, problemy z animacjami, wkurzające momenty sztucznej inteligencji i kilka innych, mniejszych baboli. To błędy, na które jesteśmy w stanie machnąć ręką, na poczet innych fantastycznych rozwiązań i gęstego klimatu, który tworzy między innymi wspaniała muzyka. Gra z pewnością nie jest dla każdego, ale jeśli chcesz przeżyć całkiem nieźle skonstruowaną przygodę w nieznanej, odległej galaktyce, warto dać jej szansępisaliśmy wiele miesięcy temu w naszej recenzji.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Dla przypomnienia dodamy, że abonament EA Access kosztuje niecałe 15 zł miesięcznie lub niecałe 80 zł rocznie. Dostępny jest na PC jako Origin Access lub właśnie pod nazwą EA Access na Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie