Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wymagania sprzętowe Crysis Remastered. Gra wysadzi komputer?

W związku ze zbliżającą się premierą remastera twórcy odpowiadają na legendarne pytanie „czy pójdzie na tym Crisis?”. Oto oficjalne konfiguracje sprzętowe nowej wersji gry.

Crysis Remastered zadebiutowało na Nintendo Switch 23 lipca. Wtedy miała mieć również miejsce premiera tytułu na PC i konsolach, ale została ona przesunięta z powodu złego odbioru gameplay trailera. Społeczność fanów krytykowała dewelopera za marną jakość grafiki na materiale.

Pod koniec sierpnia ujawniono nową datę debiutu remastera – ma on wylądować na PC (wyłącznie w Epic Games Store!), PS4 i Xboksie One 18 września. Teraz na platformie Epików pojawiły się wymagania sprzętowe tytułu.

Ujawniono dwie konfiguracje: minimalną i zalecaną. Publikujemy je poniżej. Zestawienia nie są jakimś kosmicznym skandalem, ale możliwe, że to jeszcze nie koniec – media spekulują, że około premiery gry zostaną opublikowane jeszcze jedne wymagania, które pozwolą cieszyć się pełnią możliwości gry.

Wyremontowany Crysis został oficjalnie zapowiedziany w kwietniu 2020. Remaster ma oferować wysokiej jakości tekstury, poprawione oświetlenie i ulepszone efekty otoczenia. Poniżej dla przypomnienia załączamy opublikowany wcześniej trailer, na którym Crytek prezentuje rozwiązania techniczne użyte w grze.

Wymagania minimalne:

OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-3450 / AMD Ryzen 3
Grafika: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 470
RAM: 8 GB
Miejsce na dysku: 20 GB
DirectX: 11

Wymagania zalecane:

OS: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-7600k / AMD Ryzen 5
Grafika: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti / AMD Radeon Vega 56
RAM: 12 GB
Miejsce na dysku: 20 GB
DirectX: 11

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się