Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

Wygląd PlayStation 5 oficjalnie! Jest mocno niestandardowy

Sony zaprezentowało, jak będzie wyglądać najnowsza konsola z rodziny PlayStation. Oto PS5 w pełnej okazałości. Dwie wersje do wyboru.

PlayStation 5 mocno różni się od swojego konkurenta Xbox Series X. Ma zdecydowanie bardziej dynamiczne kształty, przywołujące na myśl sprzęt przyszłości.

PlayStation 5 będzie sprzedawane w dwóch wersjach, zwykłej oraz Digital, ta druga zapewne będzie pozbawiona czytnika płyt, co widać na prezentacji poniżej.

Sam wygląd PlayStation 5 pasuje do tego, jak prezentuje się nowy kontroler konsoli PS5. Trzeba też przyznać, że Sony śmiało podeszło do designu całości.

Sprzęt utrzymany jest w kolorystyce czarno-białej, gdzie to właśnie biały zdaje się dominować. To spora zmiana, bowiem do tej pory konsole Sony były przede wszystkim czarne. Jedynie wersje limitowane można było spotkać w innym kolorze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%