Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sam wybierasz nagrodę. Maj pełen atrakcji w grze World of Tanks

Czas powrócić do Matuszki Rosji w nowymi, epickim wydarzeniu. Radzieckie maszyny ze snów, dostępne jest ekskluzywnie w World of Tanks na PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360 i stanowi niespotykaną okazję, pozwalając graczom wybierać swoje nagrody przez cały maj – od czasowego konta Premium i operacji wzmocnienia do niezwykle potężnych czołgów Premium, które wzbogacą ich zbrojownie. 

Od 1 maja w ramach wydarzenia gracze będą zdobywali punkty poprzez kończenie bitew w trybie multiplayer na jednym z pięciu pierwszych miejsc w rankingu swojej drużyny. Te punkty można następnie wymienić na bardzo wartościowe nagrody pogrupowane w dziesięć poziomów, z których każda jest warta inną ilość punktów. Gdy odbierzesz nagrodę, nie oznacza to, że zabawa dobiegła końca – punkty naliczają się przez cały okres trwania wydarzenia, więc gracze mogą konkurować o coraz większe i lepsze nagrody wraz z upływem miesiąca!

Z okazji wydarzenia powraca także Motherland, legendarny radziecki średni czołg, który jest odznaką honorową dla każdego dowódcy w World of Tanks. Jako że był jednym z pierwszych czołgów bohatera dodanym do gry, zyskał niemal mityczny status i po dziś dzień jest niezwykle pożądaną nagrodą. Gracz będą musieli ciężko pracować, by dorobić się tej upragnionej machiny wojennej, ponieważ trzeba stanąć przed wyzwaniem zdobycia 1000 punktów. Lecz, skoro można je zbierać przez cały miesiąc, możliwości są nieograniczone!

7 premier na obecny tydzień. Mroczny survival w końcu wychodzi z cienia!

W innych poziomach nagród można znaleźć T-29, nowy czołg Premium doskonały do silnych i szybkich ataków bliskiego zasięgu. Dołącza do niego ciężki KV-220-2, lekki, ale śmiercionośny T-50-2, oraz wybuchowy ISU-122S, obok szeregu innych nagród, w tym Srebra, operacji wzmocnienia PD oraz czasowych kont Premium.

Trio nowych bohaterów Premium pojawi się w maju, żeby pomóc zdobywać dodatkowe punkty w ramach Radzieckie maszyny ze snów. Od 1 maja do gry wkracza posiadający dewastującą moc Guardian STG, wraz z nowym bohaterem prosto z kart komiksów od Dark Horse Comics, PZ IV Krafta. Komiksowy heros pojawia się w grze, by zapowiedzieć wydanie World of Tanks: Citadel, nowego komiksu Dark Horse napisanego przez uznanego scenarzystę Gartha Ennisa (Kaznodzieja, Punisher), który ukaże się 9 maja. Trzeci czołg zostanie ogłoszony później w tym miesiącu i warto go nie przegapić…

W trakcie maja World of Tanks rozszerza uroczystości wokół rosyjskich maszyn poza wydarzenie Radzieckie maszyny ze snów na całą gamę innych aktywności uzupełniających zdobywanie specjalnych nagród. Gracze będą mieli możliwość polowania na radzieckie czołgi, by zdobyć wzmocnienie umożliwiające uzyskiwanie podwójnej ilości Srebra dzięki operacji Zablokuj cel: czołgi radzieckie. Odwracając sytuację, operacja Radzieckie drapieżniki pozwala graczom na szukanie i niszczenie wrogów za pomocą sowieckich maszyn, a zniszczenie 500 czołgów owocuje zdobyciem lśniącego, nowego medalu radzieckiego patrioty.Oba te wydarzenia będą rozgrywały się od 1 do 27 maja i stanowią dodatkową zachętę na zbieranie punktów w ramach Radzieckich maszyn ze snów. A skoro radzieckie pojazdy będą dostępne w dniach 1-9 maja w cenie obniżonej o 50%, nie pozostawia to żadnej wymówki, by nie dołączyć do imprezy!

Gracze, którzy będą w maju ruszali na front, powinni sobie zanotować, że krajobraz bitwy niedługo ulegnie zmianie. Zimowe śniegi roztopiły się na ulubionym polu bitwy fanów, by ujawnić nową mapę. Nomonhan ma dołączyć do rotacji map od 1 maja. Mapa ta bazuje na prawdziwych bitwach pancernych nad rzeką Chałchin-Goł, w których Związek Radziecki mierzył się z Japonią.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%