Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

7 premier na obecny tydzień. Mroczny survival w końcu wychodzi z cienia!

Przełom kwietnia i maja przyniesie ze sobą kilka ciekawych premier, wśród których wybija się survival siedzący we wczesnym dostępie niemal cztery lata.

Zapraszamy na kolejne zestawienie premier tygodnia, w którym znajdziecie tym razem najciekawsze tytuły wskakujące na komputery i konsole w dniach od 30 kwietnia do 6 maja.

Zaczynamy od gry, która po bardzo długim czasie opuszcza wczesny dostęp i zadebiutuje w pełnej wersji. Przywitajcie…

The Forest

Studio Endnight Games ujawniło niedawno, że data premiery pełnej wersji The Forest została zaplanowana na 30 kwietnia 2018 roku. Wspomnianego dnia produkcja otrzyma aktualizację 1.0, która ostatecznie pożegna The Forest z Wczesnym Dostępem. Nie wiadomo jednak, kiedy zobaczymy na rynku wersję gry przeznaczoną dla PlayStation 4. Póki co mowa jest o obecnym roku, bez konkretów.

Twórcy The Forest starają się jak najdokładniej odwzorować ogromny las. Doświadczymy zmiennej pogody, zwiedzimy liczne jaskinie, zobaczymy, jak roślinność reaguje na słońce czy deszcz. Nie jesteśmy jednak na spacerze…

Podczas rozgrywki wcielimy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu. Budzimy się obok wraku i o wszystko musimy zadbać. Na początek budowa schronienia, ale żeby mieć surowce, trzeba ściąć jakieś drzewa. Musimy również polować, a nawet wyhodować roślinki, by nie zemrzeć z głodu.

Nasza wyspa jest w miarę bezpieczna za dnia. Jednak nocą nadchodzą tajemnicze istoty, które wcale nie są pokojowo nastawione…

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 30 kwietnia
  • Producent: Endnight Games
  • Wydawca: Endnight Games

Na drugiej stronie FPP z duchami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%