Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wsteczna kompatybilność w Xbox One. Dwa wielkie tytuły dołączają do usługi

Microsoft rozbudowuje popularną opcję.

W ramach wstecznej kompatybilności można skorzystać z kolejnych produkcji. Tym razem do sporej już listy gier dołączyły Dragon Age 2 oraz Saints Row 2.

Pierwsza produkcja to coś dla miłośników gier RPG. Gra ukazała się na rynku w 2009 i ma wielu fanów na całym świecie. Interesująca fabuła, dynamiczne walki i sporo terenu do odkrycia to jej główne cechy.

Saints Row 2 spodoba się z kolei miłośnikom wartkiej akcji. Nawet dziś tytuł robi duże wrażenie, więc na pewno warto się nim zainteresować. Cały czas dostarcza przyjemnej zabawy.

Dla przypomnienia dodamy, że w wymienione gry można od teraz zagrać bez dodatkowych opłat na Xbox One, jeśli tylko posiadacie ich kopię na Xbox 360.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%