Wsteczna kompatybilność na PS4. Ciągle czekamy, a Sony na to…

Czy jest choć cień szansy, aby Sony poszło w ślady Microsoftu?

Temat wstecznej kompatybilności na konsolach nowej generacji nieustannie trwa, odkąd Microsoft ogłosił tę opcję na Xboksie One. Niedawno Shuhei Yoshida powiedział, że wdrożenie podobnej opcji na PS4 byłoby bardzo trudne, aczkolwiek nie wyklucza takiej możliwości.

Teraz szef Sony Worldwide Studios rozwiał wszelkie nadzieje graczy. Podczas Paris Games Week padło pytanie dotyczące dodania opcji wstecznej kompatybilności na PS4 i czy w ogóle są na to jakiekolwiek szanse. Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna: Nie


Wygląda na to, że Sony nie zamierza iść w ślady Microsoftu i skupi się tylko na nowopowstających tytułach.

  • Filip

    Do niczego niepotrzebna ta wsteczna kompatybilność. Chcę nowe gry nie stare kalafiory. Mam PS4Pro i Xboxa s i tylko raz przez 4 lata użyłem wstecznej kompatybilności Black OPS z nudów.
    Mało jest remaster ów? Zamiast wydawać nowe gry to teraz moda na stare nowe. Jak już coś zapowiedź ą to premiera za 5 lat będzie (Sony) albo nic nie zapowiedz ą i wkółko wałkują temat wokół tych samych gier (Forza Horizon 3 i Gearsach of War 4) do zrzygania. Zaczyna mnie już wurwiać to moje hobby po prawie 30 latach a zwłaszcza to co się wokół tego tematu dzieje.

36 Shares
Share36
+1
Tweet