Wrota do Trollowej rozróby w Hearthstone stoją otworem

Wrota do Trollowej rozróby w Hearthstone stoją otworem
Newsy PC

Od dziś gracze w Hearthstone mogą wziąć udział w Trollowej rozróbie, najnowszej przygodzie dla jednego gracza z Rozróby Rastakana.

Gracze wcielą się w Rikkara, młodego trolla, który chciałby okryć się chwałą na Arenie Gurubaszów, i stawią czoła wrogim drużynom.

Podobnie jak w przypadku Potwornych łowów i Podziemnych wypraw, Trollowa rozróba to tryb dla jednego gracza, w którym gracz zmierzy się z przeciwnymi drużynami w potyczkach o rosnącym poziomie trudności, stopniowo rozbudowując swoją talię. Ostateczny cel? Pokonać pozostałych osiem drużyn i zwyciężyć w Rozróbie Rastakana.

Wybierz swojego loa – na początku każdej rozróby gracze wybierają jedną z trzech kapliczek, z których każda poświęcona jest loa odpowiadającemu jednej z klas w Hearthstone. Portret bohaterski Rikkara zostanie zaktualizowany, by odzwierciedlać jego drużynę, gdy wkroczy na Arenę.

Kapliczki – te karty reprezentują ołtarze poświęcona loa i rozpoczynają grę na planszy. Jeśli zostaną zniszczone, powrócą na planszę po trzech turach. Kapliczki posiadają wyjątkowo potężne efekty pasywne i mogą drastycznie wpłynąć na strategię oraz konstruowanie talii w Trollowej rozróbie. Każda z klas posiada trzy różne kapliczki, co daje 27 różnych ich typów w grze.

Częścią strategii przy konstruowaniu talii w Trollowej rozróbie będzie budowanie zespołu czempionów, którzy staną do walki u boku Rikkara. Kiedy Rikkar wkroczy na Arenę, jego talia będzie składać się z 10 kart. Dzięki kolejnym wygranym gracze będą wzmacniać swoją talię, a co za tym idzie drużynę Rikkara. Gracze mogą wybierać karty, które odpowiadają ich stylowi gry, rekrutować unikatowych stronników z potężnymi umiejętnościami, ulepszać swoje kapliczki i wiele więcej.

Źródło: Blizzard

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie