Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wrota do Trollowej rozróby w Hearthstone stoją otworem

Od dziś gracze w Hearthstone mogą wziąć udział w Trollowej rozróbie, najnowszej przygodzie dla jednego gracza z Rozróby Rastakana.

Gracze wcielą się w Rikkara, młodego trolla, który chciałby okryć się chwałą na Arenie Gurubaszów, i stawią czoła wrogim drużynom.

Podobnie jak w przypadku Potwornych łowów i Podziemnych wypraw, Trollowa rozróba to tryb dla jednego gracza, w którym gracz zmierzy się z przeciwnymi drużynami w potyczkach o rosnącym poziomie trudności, stopniowo rozbudowując swoją talię. Ostateczny cel? Pokonać pozostałych osiem drużyn i zwyciężyć w Rozróbie Rastakana.

Wybierz swojego loa – na początku każdej rozróby gracze wybierają jedną z trzech kapliczek, z których każda poświęcona jest loa odpowiadającemu jednej z klas w Hearthstone. Portret bohaterski Rikkara zostanie zaktualizowany, by odzwierciedlać jego drużynę, gdy wkroczy na Arenę.

Kapliczki – te karty reprezentują ołtarze poświęcona loa i rozpoczynają grę na planszy. Jeśli zostaną zniszczone, powrócą na planszę po trzech turach. Kapliczki posiadają wyjątkowo potężne efekty pasywne i mogą drastycznie wpłynąć na strategię oraz konstruowanie talii w Trollowej rozróbie. Każda z klas posiada trzy różne kapliczki, co daje 27 różnych ich typów w grze.

Częścią strategii przy konstruowaniu talii w Trollowej rozróbie będzie budowanie zespołu czempionów, którzy staną do walki u boku Rikkara. Kiedy Rikkar wkroczy na Arenę, jego talia będzie składać się z 10 kart. Dzięki kolejnym wygranym gracze będą wzmacniać swoją talię, a co za tym idzie drużynę Rikkara. Gracze mogą wybierać karty, które odpowiadają ich stylowi gry, rekrutować unikatowych stronników z potężnymi umiejętnościami, ulepszać swoje kapliczki i wiele więcej.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%