Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Counter Strike i inne turnieje wkrótce we Wrocławiu. Będą emocje!

Już za miesiąc we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowy turniej E-Sport Now.

Fani e-sportu będą mogli zmierzyć się z profesjonalnymi graczami, a pula nagród w turniejach to 100.000 złotych. W turnieju wezmą udział najlepsze polskie zespoły, a całe wydarzenie nabrało ogólnokrajowego rozmachu dzięki zainteresowaniu Telewizji Polskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 i 29 maja, gdzie na wielkiej scenie zostaną rozegrane dwa turnieje główne: GEFORCE CUP Counter Strike oraz League of Legends.

Równocześnie będą się odbywać także turnieje poboczne takich gier jak Starcraft II i Hearthstone. Fani e-sportu będą mogli obejrzeć rywalizację jednych z najlepszych polskich drużyn: Lounge Gaming, Team Agg, czy Illuminar Honor Gaming.

Dla uczestników wydarzenia organizatorzy przygotowali też dodatkowe atrakcje w postaci m.in. pierwszej prezentacji najnowszej gry Blizzarda – Overwatch, Strefy Wolnego Grania, stanowiska z rzeczywistością wirtualną, konkursu Cosplay i wiele więcej.

Swoim rozmachem widowisko przyciągnęło też wyjątkowego patrona medialnego – Telewizję Polską, która będzie transmitowała całe wydarzenie na żywo w dedykowanej sekcji serwisu vod.tvp.pl.

Zainteresowani? Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Źródło: materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%