Pięć gier Blizzarda z niespodziankami w tym miesiącu!

Pięć gier Blizzarda z niespodziankami w tym miesiącu!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

W październiku Blizzard Entertainment ma dla naszej społeczności moc słodko-strasznych atrakcji.

W ramach świętowania najbardziej przerażającej pory roku powróci mrożące krew w żyłach wydarzenie halloweenowe w Overwatch! Ale to nie koniec grozy – w drugiej połowie miesiąca rozpoczną się Zaduszniki w Heroes of the Storm, World of Warcraft i Hearthstone, a także dostaniemy aktualizację do Diablo III ze zmianami dla kilku klas. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

POWRÓT HALLOWEEN W OVERWATCH

10 października – 1 listopada

Znów trzeba podjąć walkę o przyszłość! Od 10 października trwa sezonowe wydarzenie Halloweenowa Groza w Overwatch. Gracze mogą przemierzać nawiedzone ulice Eichenwalde i Hollywood, powiększać swoją kolekcję halloweenowych elementów ozdobnych i wspólnie toczyć walki z siłami zła w dwóch rozróbach PvE – Zemście dr. Złomensteina oraz nowej Wiecznej zemście dr. Złomensteina z różnymi grupami bohaterów.

Z okazji wydarzenia ponownie otworzymy naszą kryptę, aby umożliwić graczom odblokowywanie ulubionych halloweenowych elementów z zeszłego roku oraz ponad 50 atrakcyjnych gadżetów, w tym takich legendarnych skórek jak Amarrrri dla Any, Van Helsing dla McCree, Smoczyca dla Symmetry czy Kultystta dla Zenyatty.

HEROES OF THE STORM – ZADUSZNIKI

17 października – 14 listopada

Zaduszniki wracają do Nexusa, a wraz z nimi przerażające nowe skórki, pakiety emotek, nowa tematyczna skrzynka z łupami oraz zaktualizowane zadanie zadusznikowe, za wykonanie którego można otrzymać graffiti, sztandar i portret! A żeby zasiać jeszcze więcej zamętu, do walki dołączy nowy bohater – Złomiarz z Overwatch, uwielbiający wszystko, co wybucha.

Oto część atrakcji, jakich gracze Heroes of the Storm mogą spodziewać się w czasie trwania wydarzenia:

  • Nowe skórki: Upadły Złomiarz, Doktor Wolf i Mr Stein, Łowczyni Wampirów V, Upiorny rumak, Widmowy rumak, Czarowna Jasnoskrzydła, Zamaskowany Gazol, Męcik Ogrodowe Truchło, Czachronia, Czo’gal z Dyńki
  • Pakiety zadusznikowych emotek
  • Nowe warianty skórek: Xul Strach na Wróble, Łowczyni Wampirów Valla, Arthas Karmazynowy Hrabia, Zaria Ciężkoświatowiec, Kasja Królowa Piratów, Genji Smok, Oni Genji
  • Zadanie zadusznikowe: Rozegraj dwa mecze przed zakończeniem wydarzenia w listopadzie, żeby otrzymać Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec, osiem meczów, żeby odblokować Wojenny sztandar z Zaduszników i 15 meczów, żeby zgarnąć Portret: Bezgłowy Jeździec.

 WORLD OF WARCRAFT – ZADUSZNIKI

18 października – 1 listopada

Przybywa Bezgłowy Jeździec! Zaduszniki wracają do Azeroth, a wraz z nimi czekają was upiorne upominki (Tricky Treats), kostiumy i psoty, natomiast kilku szczęśliwców będzie miało szansę zdobyć wierzchowca Bezgłowego Jeźdźca (Headless Horseman).

Bezgłowy Jeździec zamieszka w tym roku w Szkarłatnym Klasztorze (Scarlet Monastery), a gracze mogą odwiedzać go, by wymieniać upiorne upominki na nowe kostiumy, nowego zwierzaka i nowe spiczaste kapelusze – najmodniejsze dodatki w tym sezonie dla każdej drużyny podążającej z duchem czasu.

Wkrótce podamy więcej szczegółów – a póki co gracze powinni zaznaczyć w kalendarzach przyszłą środę i potrenować rzucanie wiadrem.

HEARTHSTONE – ZADUSZNIKI

Jeszcze w tym miesiącu

Karczmarz zorganizuje wydarzenie z okazji Zaduszników ze specjalnymi emotkami, tematycznie zdobionymi planszami, okolicznościową Areną i świątecznymi bohaterami. Wyglądajcie szczegółowych informacji.

DIABLO III – AKTUALIZACJA 2.6.1

Wkrótce w grze – już dostępne na PST

Ulice Sanktuarium już są dość przerażające, ale wraz z najbliższą aktualizacją mamy kilka trików w zanadrzu. W aktualizacji 2.6.1 przyglądamy się dokładnie naszym klasom i dostosowujemy niektóre zestawy, przedmioty i umiejętności.

Aktualizacja zostanie udostępniona wkrótce i jest to dobry moment na ponowne zanurzenie się w grze – zwłaszcza jeśli masz słabość do takich umiejętności jak Tornado, Zamarznięta Kula i Eksplodująca Dłoń.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie