WRC 5 “zachwyca systemem zniszczeń, gorzej z efektami pogodowymi”. Screeny 4K i trailer!

Światowa premiera WRC 5 już za nami i tylko czekać, aż nowa rajdówka wjedzie również do Polski.

Jak wiemy już od zeszłego miesiąca, premiera WRC 5 w naszym kraju została przesunięta na 16 października. Wychodzi zatem, że zagramy w nadchodzący piątek.


Tymczasem w sieci pojawiają kolejne materiały dotyczące gry. Serwis DSO Gaming opublikował partię screenów w naprawdę wysokiej rozdzielczości, więc możecie uważniej przyjrzeć się detalom świata nadchodzących wyścigów. Dziennikarz wspomnianego portalu twierdzi, że wizualnie WRC 5 trochę rozczarowuje, zwłaszcza jeśli chodzi o system pogody. Z drugiej strony mamy kapitalne zniszczenia aut. – System zniszczeń jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem – pisze DSO Gaming.

Zerknijcie na screeny, a pod nimi wrzucamy nowy trailer wyścigów. Tym razem Volkswagen POLO R w akcji!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • kojot

    Komu potrzebna grafika jak samochód ma jeździć a nie wyglądać? Grafiką mogą się ekscytować gracze fps, rajdówki to w największej mierze realizm, a to właśnie daje nam WRC5

  • Titan

    system zniszczeń mimo że uproszczony, to dopracowany i działa jak powinien. blokująca się skrzynia na jakimś biegu? MEGA!

  • Titan

    gra pokazuje, że nie potrzeba idealnej grafiki by przyciągnąć graczy. Wystarczy dobry model jazdy i dopracowane trasy które można spotkać w prawdziwych rajdach FIA

46 Shares
Share46
+1
Tweet