WRC 5 wjeżdża do Polski. Mamy premierowy zwiastun

Fani rajdów mogą już odpalać silniki.

WRC 5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy – gra została stworzona od podstaw przez studio Kylotonn Games. – Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu – zachwala Techland, czyli polski wydawca tytułu.


WRC 5 stawia spory nacisk m.in. grzebanie w ustawieniach rajdówek. Wiele będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy. Poprowadź najlepsze oryginalne samochody WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. Weź udział w jednym z 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery i sprawdź, jak wciągający może być sezon 2015 we wszystkich ligach: WRC, WRC2 i Junior WRC – czytamy w komunikacie prasowym.

Odpalając WRC 5 zobaczymy ponad 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych. Tytuł zaoferuje również polski akcent – rajd w Mikołajkach. Wśród dostępnych kierowców znajdziecie też Roberta Kubicę.

Techland przypomina, że WRC 5 można własnoręcznie przetestować na rozpoczynających się właśnie targach PGA 2015 w Poznaniu. Zainteresowani? Zajrzyjcie na stoisko nr 9 w Pawilonie 7A.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet