Gal Gadot jako Wonder Woman

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Na Wonder Woman 3 jeszcze zaczekamy. Gal Gadot o postępach prac

Na Wonder Woman 3 jeszcze trochę poczekamy. Gal Gadot wyjawiła, na jakim etapie są obecnie prace nad filmem.

Kolejną część serii poświęconej Dianie Prince zapowiedziano pod koniec 2020 roku. Można się zatem spodziewać, że od tego czasu ekipa filmowa poczyniła duże postępy. Jak jednak zdradziła aktorka wcielająca się w główną bohaterkę, jak na razie trwają dopiero prace nad scenariuszem. W takim tempie zdjęcia mogą się rozpocząć za około 1,5 roku, jak szacuje Gadot w rozmowie z portalem InStyle.

Nie wiadomo jeszcze nic o fabule Wonder Woman 3. Ani Gal Gadot, ani reżyserka serii Patty Jenkins nie zdradziły jak na razie żadnych informacji. Nieco więcej o przyszłości samej postaci Wonder Woman być może dowiemy się podczas premiery Flasha, co ma nastąpić jeszcze w 2022 roku. Niedawne plotki głoszą bowiem, że nadchodzący tytuł ma „zresetować” kinowe uniwersum DC, a Wonder Woman stanie się jedną z najważniejszych postaci w nowej Lidze Sprawiedliwości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się