Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Zapowiedziano Wonder Woman 3

Prezes Warner Bros ogłosił, że pracę nad filmem Wonder Woman 3 zostały rozpoczęte.

Poinformowano, że Gal Gadot kolejny raz wcieli się w Dianę Prince. Patty Jenkins zaś odpowiadać będzie za reżyserię i scenariusz. Nie ujawniono dotychczas żadnych informacji dotyczących fabuły. Data premiery również nie została ujawniona.

Produkcja Wonder Woman 1984 zanotowała najlepsze otwarcie w okresie pandemii. Chociaż nie jest to specjalnie pocieszające dla Warner Bros. Przewiduje się, że widowisko mogło zarobić łącznie około 85 milionów dolarów. Niemniej fakt, że około 60% kin jest zamkniętych w USA, nie pomogło w osiągnieciu lepszego rezultatu.

Dodatkowo statystyki pokazujące, że zaledwie 1/5 mieszkańców Stanów Zjednoczonych ma dostęp do usługi HBO Max, nie pozwoliło zapewnić premierze spektakularnego sukcesu. Film cieszył się za to ogromną popularnością wśród piratów, którzy na potęgę ściągali historię traktującą o superbohaterce z sieci.

Polski oddział Warner Bros ustalił datę premiery filmu Wonder Woman 1984 na dzień 22 stycznia 2021 roku. W sieci pojawia się coraz więcej głosów krytycznych odnoszących się do najnowszych przygód Cudownej Kobiety, średnia ocen recenzentów na portalu Metacritic wynosi obecnie 5.9 zaś widzów 4.4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się