13 minut rozgrywki na Dzikim Zachodzie

13 minut rozgrywki na Dzikim Zachodzie
Filmiki z gier Newsy PC

Serwis PC Gamer opublikował kilkanaście minut rozgrywki z Wild West Online, tytułu, który jeszcze przed oficjalną zapowiedzią został pomylony z Red Dead Redemption 2 od studia Rockstar.

Wild West Online powstaje jedynie na PC, zatem będzie alternatywą dla konsolowego RDR 2, które nie zostało potwierdzone na blaszaki.

Przypominamy, że Wild West Online zaoferuje otwarty świat, pozwoli tworzyć gangi lub stanąć po stronie prawa. Kto chce, zostanie poszukiwaczem złota lub wyspecjalizuje się jako rolnik. Będziemy mogli wpaść do saloonu na piwko i brać udział w wielu innych aktywnościach. Pobawimy się w trybie PvP, skorzystamy z systemu craftingu, a jeśli zaczniemy popełniać przestępstwa, za nasza głowę zostanie wyznaczona odpowiednia gotówka. Oznacza to robotę dla kolejnej specjalizacji – łowcy nagród.

Nie tylko za zabójstwo będziemy mogli mieć problemy. Możliwe będą kradzieże, czyli jedna z podstawowych aktywności życia bandyty. Okradniemy nie tylko sklepy, lecz zorganizujemy też napad na bank czy inny obóz, w którym mieszkają ci dobrzy. Co ciekawe, jak za bardzo będziemy szaleć w mieście, zostaniemy z niego wygnani, zatem będziemy musieli korzystać jedynie z kryjówek bandytów.

Na koniec napady na pociągi czy kobiety jako grywalne bohaterki. A tak prezentuje się tytuł na obecnym stadium rozwoju. Planowana premiera – grudzień 2017.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie