W tym miesiącu wybierzemy się na Dziki Zachód

Deweloper podaje szczegóły.

Studio 612 Games informuje, że 15 listopada rozpocznie się wczesny dostęp dla gry Wild West Online. Tytuł w wersji alpha będą mogły sprawdzać osoby sięgające po jeden z pakietów, w który można zaopatrzyć się na tej stronie.

Alpha służy oczywiście udoskonaleniu produkcji, zatem nie liczcie, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i bez błędów. Jeśli jednak zdecydujecie się pograć, dostaniecie dużą i zróżnicowaną mapę, na której czekają eventy PvP oraz postacie niezależne.

Gracze otrzymają w swoje łapki ponad 20 różnych broni oraz więcej niż 100 zadań do wykonania. Zaplanowano też publiczne wydarzenia: Artifact Hunt oraz Golden Road.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Przypominamy, że w pełnej wersji Wild West Online zaoferuje otwarty świat, pozwoli tworzyć gangi lub stanąć po stronie prawa. Kto chce, zostanie poszukiwaczem złota lub wyspecjalizuje się jako rolnik. Będziemy mogli wpaść do saloonu na piwko i brać udział w wielu innych aktywnościach. Pobawimy się w trybie PvP, skorzystamy z systemu craftingu, a jeśli zaczniemy popełniać przestępstwa, za nasza głowę zostanie wyznaczona odpowiednia gotówka. Oznacza to robotę dla kolejnej specjalizacji – łowcy nagród.

Nie tylko za zabójstwo będziemy mogli mieć problemy. Możliwe będą kradzieże, czyli jedna z podstawowych aktywności życia bandyty. Okradniemy nie tylko sklepy, lecz zorganizujemy też napad na bank czy inny obóz, w którym mieszkają ci dobrzy. Co ciekawe, jak za bardzo będziemy szaleć w mieście, zostaniemy z niego wygnani, zatem będziemy musieli korzystać jedynie z kryjówek bandytów.

Na koniec napady na pociągi czy kobiety jako grywalne bohaterki. A tak prezentuje się tytuł na obecnym stadium rozwoju. Planowana premiera – grudzień 2017.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.