Ważne oświadczenie od twórców gry okrzykniętej pecetowym Red Dead Redemption

Dobre wieści!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o Wild West Online, czyli tytule MMO powstającym na komputery PC. Produkcja rozwija się pod skrzydłami studia 612 Games i żeby ją ukończyć, miała zostać odpalona zbiórka na Kickstarterze, w której deweloperzy chcieli prosić społeczność o 250 tys. dolarów. Jak się jednak okazało, nie będzie to konieczne!

Twórcy gry wydali oświadczenie na łamach serwisu PC Gamer informując, że pojawili się inwestorzy z dodatkową gotówką, która pozwoli wydać Wild West Online bez zbierania kasy w internecie. Zaznaczono przy tym, że do gry trafią wszystkie funkcje dodatkowe, które w przypadku zbiórki na Kickstarterze miały być uzależnione od tego, ile pieniędzy wpłacą sami gracze (tzw. cele dodatkowe).

Oznacza to, że Wild West Online pozwoli zorganizować napad na pociąg, pograć w karty czy też wybrać jako bohatera płeć piękną. Co prawda nie dostaniemy wszystkiego na start i kolejne treści będą pojawiały się w aktualizacjach po premierze gry, lecz twórcy mogą zrealizować w pełni swoją wizję dzikiego zachodu.

Więcej o samej grze przeczytacie w naszej poprzedniej wiadomości, a poniżej wrzucamy nowe screeny udostępnione na łamach PC Gamer.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.