Twórcy gry w realiach Dzikiego Zachodu spełniają największe życzenie graczy

Zobaczcie filmik z nowością.

Studio 612 Games informuje, że do Wild West Online trafi możliwość strzelania z siodła. Według dewelopera, funkcja posługiwania się bronią podczas jazdy konnej była najczęściej pojawiającą się prośbą graczy, zatem postanowiono ja spełnić.

Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun, który daje jednak wyobrażenie o tym, jak będziemy odstrzeliwać przeciwnika podczas galopu. 612 Games zaznacza, że przedstawiona funkcja trafi do obecnej alphy Wild West Online jeszcze w tym miesiącu.

Przypominamy, że alpha Wild West Online została odpalona w zeszłym miesiącu i mogą do niej przystąpić osoby sięgające po jeden z pakietów, w który można zaopatrzyć się na tej stronie.

Alpha służy oczywiście udoskonaleniu produkcji, zatem nie liczcie, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i bez błędów. Jeśli jednak zdecydujecie się pograć, dostaniecie dużą i zróżnicowaną mapę, na której czekają eventy PvP oraz postacie niezależne.

Gracze otrzymają w alphie ponad 20 różnych broni oraz więcej niż 100 zadań do wykonania. Zaplanowano też publiczne wydarzenia: Artifact Hunt oraz Golden Road.

W pełnej wersji Wild West Online zaoferuje otwarty świat, pozwoli tworzyć gangi lub stanąć po stronie prawa. Kto chce, zostanie poszukiwaczem złota lub wyspecjalizuje się jako rolnik. Będziemy mogli wpaść do saloonu na piwko i brać udział w wielu innych aktywnościach. Pobawimy się w trybie PvP, skorzystamy z systemu craftingu, a jeśli zaczniemy popełniać przestępstwa, za nasza głowę zostanie wyznaczona odpowiednia gotówka. Oznacza to robotę dla kolejnej specjalizacji – łowcy nagród.

Nie tylko za zabójstwo będziemy mogli mieć problemy. Możliwe będą kradzieże, czyli jedna z podstawowych aktywności życia bandyty. Okradniemy nie tylko sklepy, lecz zorganizujemy też napad na bank czy inny obóz, w którym mieszkają ci dobrzy. Co ciekawe, jak za bardzo będziemy szaleć w mieście, zostaniemy z niego wygnani, zatem będziemy musieli korzystać jedynie z kryjówek bandytów.

Na koniec napady na pociągi czy kobiety jako grywalne bohaterki. A tak prezentuje się tytuł na obecnym stadium rozwoju. Planowana premiera – grudzień 2017.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.