Alexander Skarsgård i Anya Taylor-Joy w filmie Wiking

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Polski zwiastun i plakat filmu Wiking. Alexander Skarsgård i zemsta po latach

Dystrybutor filmu Wiking zamieścił polski zwiastun, a także ujawnił oficjalny plakat produkcji. Widowisko zapowiada się naprawdę obiecująco.

O samym trailerze informowaliśmy jeszcze w grudniu, jako że to właśnie wtedy pierwszy raz ujrzał światło dzienne. Dziś mamy jednak oficjalny dostęp do polskiej wersji językowej zwiastunu, a także dodatkowe materiały promocyjne.

Mamy również polski plakat, który w krótkim haśle zapowiada, z czym będzie musiał zmierzyć się główny bohater:

Wiking to najnowszy film Roberta Eggersa (Czarownica. Bajka ludowa z Nowej Anglii) opowiadający historię Amletha (Alexander Skarsgård), który pragnie pomścić ojca zamordowanego z ręki stryja. W towarzystwie wojowniczki Olgi (Anya Taylor-Joy) powraca do swej wioski, aby tam wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy.

Oprócz wspomnianych już wyżej aktorów na ekranach pojawią się m.in. Nicole Kidman, Willem Dafoe, Claes Bang, Ethan Hawke, a także Björk. Film wejdzie do kin 22 kwietnia 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%