Wiking na nowym oficjalnym zwiastunie. Premiera filmu już wkrótce

kadr z filmu Wiking
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Wiking, czyli nadchodzący film Roberta Eggersa, otrzymał kolejny zwiastun. Premiera filmu już w przyszłym tygodniu.

Film zapowiada się świetnie i pierwsze recenzje również wskazują na to, że otrzymamy naprawdę udane widowisko. Emocje związane z filmem Wiking podsycił dodatkowo kolejny zwiastun, na którym produkcja prezentuje się doskonale. Będzie krwawo i brutalnie, czyli właściwie tak, jak powinien wyglądać obraz o wikingach. Alexander Skarsgård spisuje się zresztą znakomicie w roli ogarniętego żądzą zemsty Amletha i niewykluczone, że to właśnie on będzie stanowił najjaśniejszy punkt obsady.

Nie oznacza to jednak, że pozostali aktorzy będą zaledwie tłem dla bohatera Skarsgårda, zwłaszcza że obsada jest iście gwiazdorska. Ethan Hawke, Anya Taylor-Joy, Claes Bang, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Björk czy Murray McArthur – to właśnie oni pojawią na ekranach w nadchodzącym filmie. PremieWikinga wyznaczono na 22 kwietnia 2022 roku, a zatem już w przyszły piątek; dziś możecie natomiast obejrzeć obiecany drugi już oficjalny zwiastun:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie