Wiedźmin Pogromca Potworów - porównanie Trolla z wersją z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Porównanie stworów z Wiedźmina 3 i Pogromcy Potworów. Ależ piękni ci brzydale!

Deweloperom ze Spokko nie można odmówić, że wykonali fantastyczną robotę przenosząc monstra ze świata Sapkowskiego do gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Nie obyło się bez kilku drobnych różnić, jednak efekt końcowy robi ogromne wrażenie.

Sam jestem już po kilku wiedźmińskich spacerach i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o wymienionej mobilce. Bardzo często porównuję jej elementy właśnie do trzeciego Wiedźmina, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że Cycu1 postanowił zweryfikować, jak bardzo podobne są do siebie kreatury, które można napotkać na swojej drodze. Rzućcie okiem:

Wiem z doświadczenia, ile trzeba pracy włożyć w przygotowanie modeli do wdrożenia ich w grze mobilnej. Często trzeba to zrobić kosztem liczby wierzchołków, a czasem rozdzielczości tekstur. W przypadku Wiedźmin: Pogromca Potworów stwory prezentują się naprawdę dobrze i można na nich zauważyć sporo detali. Oczywiście te z hitu z 2015 roku prezentują się znacznie lepiej, jednakże w mojej opinii i tak można mówić o sporym sukcesie twórców.

Jeśli dalej rozważacie rozpoczęcie swojej wiedźmińskiej przygody z telefonem w ręku, zachęcam Was do zapoznania się z tym artykułem. Znajdziecie w nim pierwsze wrażenia mojego kolegi z redakcji, które bez wątpienia ułatwią Wam podjęcie decyzji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się