Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

4 komentarze

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo!

CD Projekt RED rozdaje prezenty.

Świetna wiadomość dla graczy, którzy nie mieli wcześniej okazji zapoznać się z pierwszą częścią przygód Geralta. Otóż CD Projekt RED udostępnił właśnie za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Aby otrzymać produkcję, musicie jednak spełnić kilka warunków, ale spokojnie, nie są one trudne do przejścia.

Po pierwsze musicie mieć zarejestrowane konto na Gog.com oraz grę Gwint w swojej bibliotece. Ponadto powinniście jeszcze zapisać się do newslettera Gog.com. I to tyle! Grę i beczkę odbierzecie w tym miejscu.

Co ciekawe, na Gog.com znajdujemy informację, że oprócz darmowego Wiedźmina, gracze otrzymają też darmową beczkę do Gwinta. Ponadto to właśnie wymieniona beczka jest bardziej promowana, a sam Wiedźmin stanowi „dodatek” do niej.

Cóż, dla nas jak najbardziej istotniejszy jest Wiedźmin, tym bardziej że rozdawany jest w wersji rozszerzonej!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%