Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo jeszcze raz

GOG powraca z promocją na darmowego Wiedźmina w wersji rozszerzonej.

Co jakiś czas platforma GOG aktywuje promocję, w które możemy pobrać za darmo pierwszą część serii Wiedźmin w najbardziej wypasionej edycji. Kto wcześniej nie miał okazji skorzystać, niech terał łapie Białego Wilka!

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo

Chętni powinni zajrzeć na tę stronę, zalogować się na swoje konto GOG, dodać do biblioteki gier darmowego Gwinta, zapisać się do newslettera i sprawa załatwiona. Dostajemy wówczas za darmo beczkę z kartami do Gwinta oraz grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

Jak czytamy na GOG: Osadzony w mrocznym, fantastycznym i wyjątkowym świecie średniowiecznym z odrobiną nowoczesności “Wiedźmin” nie jest zwykłym RPG fantasy. Bogata opowieść, złożone postacie i trudne wybory, które mają znaczenie, sprawią, że ta gra przykuje cię do monitora na długie godziny.

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami.

Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen – substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się