Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry za darmo – Wiedźmin: Edycja Rozszerzona oraz Mable & The Wood

Co zrobić – w wielu naszych newsach przewija się ostatnio zwrot „za darmo”, ale nie narzekamy i podrzucamy Wam kolejne propozycje na gry, oczywiście za darmo. Tym razem Mable & The Wood dla każdego plus Wiedźmin: Edycja Rozszerzona dla tych, co zapiszą się do newslettera GOG.

GOG również dołącza do grona firm, które pomagają nam przetrwać czas niewychodzenia z domu. Platforma przypomina, że wciąż można odbierać darmowy egzemplarz Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Zdajemy sobie sprawę, że to akcja nienowa, lecz zapewne są spóźnialscy, którzy jeszcze nie skorzystali z okazji. Zatem wystarczy przejść pod ten adres i postępować zgodnie z instrukcjami.

Kolejnym tytułem za darmo od GOG jest metroidvania Mable & The Wood. Wcielamy się tutaj we wskrzeszoną przez dziwny kult dziewczynę, która walczy z ogromnymi potworami. Co ciekawe, po ich pokonaniu możemy przybrać postać bestii. I tak przekształcimy się w kreta, meduzę, pająka i nie tylko. Kto chce dostać grę i zachować ją na zawsze, niech zajrzy w to miejsce.

Ponadto warto dodać, że GOG przygotował kolekcję darmowych gier, które przejrzycie wskakując pod ten adres. Na koniec przypominamy, że do 30 marca trwa wiosenna wyprzedaż na GOG, o której więcej pisaliśmy w tym newsie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się