Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo do pobrania

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo do pobrania
Gry za darmo Newsy PC

Platforma GOG po raz kolejny umożliwia zdobycie gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za free. Choć gra leciwa, posiada niesamowity klimat i naprawdę warto się z nią zapoznać osobiście.

GOG ponownie aktywuje promocję, w której możemy dostać grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. Aby otrzymać grę za free, wystarczy parę kliknięć. Po pierwsze, musimy mieć zarejestrowane konto na GOG.com, po drugie – posiadać darmową grę Gwint w swojej bibliotece. Po trzecie – należy zapisać się do newslettera GOG.com.

Wiedźmin za darmo to nie wszystko, ponieważ zgarniemy również za darmo beczkę z kartami do Gwinta. Chętni na prezenty? Grę i beczkę odbierzecie w tym miejscu.

Jak czytamy na GOG: Osadzony w mrocznym, fantastycznym i wyjątkowym świecie średniowiecznym z odrobiną nowoczesności „Wiedźmin” nie jest zwykłym RPG fantasy. Bogata opowieść, złożone postacie i trudne wybory, które mają znaczenie, sprawią, że ta gra przykuje cię do monitora na długie godziny.

Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem, czyli za pieniądze zabijasz potwory. Przeszedłeś specjalne szkolenie, aby być najlepszym w swoim fachu, a twoje ciało zostało wzmocnione silnymi eliksirami.

Masz amnezję i nie pamiętasz swojej przeszłości. Kaer Morhen, ostatnia twierdza wiedźminów, zostało zaatakowane przez tajemniczą organizację, gdy zaczynałeś leczyć tam swoje rany. Wygraliście bitwę, lecz straciliście sekretny przepis na mutagen – substancję potrzebną do tworzenia wiedźminów. Ci z twoich braci, którzy ocaleli, wyruszają, aby go odnaleźć i ukarać winnych. Pamiętasz czy nie, jesteś teraz jednym z nich.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie