Polska aktorka filmów dla dorosłych w Wiedźminie 4 albo remake’u “jedynki”. Wymowne zdjęcie

Wiedźmin 4 z polską aktorką filmów dla dorosłych? Fani spekulują
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nie tylko Sashą Grey CD Projekt RED żyje. Twórcy najpewniej zaangażowali do prac inną znaną modelkę “dla dorosłych”. Chodzi o prace nad Wiedźmin 4?

Z jakiegoś powodu nam to umknęło wcześniej, bo post Bunny Marthy pojawił się na Twitterze w tamtym roku. Pozdrawiam z tego miejsca mojego serdecznego przyjaciela, który zarysował mi tę sprawę bliżej (nie, serio, to nie ja, to kolega!).

Wiedźmin 4 ze znaną polską modelką… dla dorosłych?

CD Projekt RED zaprzągł do prac nad dodatkiem do Cyberpunka 2077 o podtytule Phantom Liberty Sashę Grey. To chyba jedna z najbardziej znanych i kultowych w zasadzie aktorek z filmów dla dorosłych. Później okazało się, że oprócz niej i Keanu, w grze wystąpi również Idris Elba. Zaskoczeń nie brakuje, ale jakiś czas temu polska modelka znana z tej nieco “doroślejszej” filmografii podzieliła się na Twitterze ciekawym wpisem. Polska aktorka Bunny Marthy najpewniej wystąpi w którejś z nadchodzących gier od CDPR.

Problem w tym, że nie wiadomo, o co dokładnie może chodzić. Na Reddicie pojawił się post w tej sprawie, a gracze licytują się, w której grze ją spotkamy. Aktorka wrzuciła na Twittera zdjęcie w stroju używanym do sesji motion-capture, czyli udzieli w grze swoich ruchów. Nie wiemy nic na temat głosu lub twarzy, ale wcale bym się tym nie zdziwił, gdybyśmy tego również mogli doświadczyć. W tyle za aktorką widać tablicę z logo Wiedźmina 3: Dziki Gon, co jednoznacznie wskazuje na studio CD Projekt RED.

https://twitter.com/bunny_marthyy/status/1585907863624597505

Niektórzy uważają, że wcieli się w postać w Wiedźminie 4. Motion-capture robi się zazwyczaj na nieco późniejszym etapie tworzenia gier, a tytuł znajduje się w początkowej fazie rozwoju. Z drugiej jednak strony mo-cap może faktycznie się już odbywać, ale oznaczałoby, że prace dynamicznie postępują. To w końcu następny tytuł w pipeline’ie wydawniczym dewelopera.

Oczywiście Bunny Marthy może także wystąpić w dodatku do Cyberpunka, ale zdjęcie sugeruje, że sesja mo-cap przeprowadzona była niedawno. DLC raczej wyszło już z tej fazy rozwoju… albo zdjęcie zostało zrobione wcześniej. Kolejną sugestią jest remake Wiedźmina, co ma sporo sensu i ta opcja wydaje się mieć najwięcej zwolenników, bo zdjęcie na Twitterze pojawiło się na cztery dni przed ogłoszeniem gry. Warto jednak pamiętać, że remake ma ukazać się dopiero po “czwórce”, więc to raczej mało prawdopodobna opcja.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie