Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na TGA. Redzi mają nową gwiazdę z Hollywood

cyberpunk 2077 widmo wolności
PC PS5 Xbox Series

CDPR nie odpuściło sobie świetnej okazji do zaprezentowania nadchodzącego DLC Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Trailer zdradza mocną obsadę.

W 2023 na graczy czeka kolejna dawka wszczepów, którą zaserwuje nam polskie studio CDPR. Cyberpunk 2077: Widmo Wolności będzie co prawda jedynym DLC do gry, ale raczej będzie tak bardzo przeładowane emocjami, że wystarczy za kilka dodatków. Sugerował to pierwszy trailer, gdzie mogliśmy ponownie zobaczyć na ekranie Keanu Reevesa w roli Silverhanda. Na pewno odegra ważną rolę w nowej historii, musicie jednak być gotowi na kolejne fajerwerki aktorskie.

W trakcie tegorocznego TGA twórcy udostępnili trailer z wielką niespodzianką. Otóż obok Neo z Matrixa w obsadzie zobaczymy Idrisa Elbę – tego samego, którego wciąż wielu przymierza do roli Jamesa Bonda. W przeszłości wyróżniał się w takich filmach jak: Prometeusz, Legion Samobójców, Trzy tysiące lat tęsknoty, Mroczna Wieża. Mowa więc o osobie, której raczej nie zainteresowały drobniaki. Ale dość o nim, bierzcie się za oglądanie zwiastuna. Jest tam sporo scen walki, kilka fragmentów z cutscenek i dialogów prowadzonych z postaciami niezależnymi.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie