Mówią, że Sasha Grey w Cyberpunk 2077 to absurd, bo grała w filmach dla dorosłych. Gwiazda tak odpowiada hejterom

Sasha-Grey-Cyberpunk-2077
Newsy PC PS5 Xbox Series

Dopiero co studio CD Projekt RED zapowiedziało, że dawna ikona filmów dla dorosłych, Sasha Grey, podłoży głos jednej z postaci w dodatku do Cyberpunk 2077. Na reakcje niezadowolonych graczy długo nie trzeba było czekać.

I o to mogło chodzić twórcom gry Cyberpunk 2077, o rozgłos wokół nadchodzącego dodatku Widmo Wolności. Jeśli tak jest, co oczywiście brawa za odważne posunięcie. Sasha Grey wcieli się tutaj w prezenterkę stacji radiowej Growl FM. Nie wiadomo, czy tylko ją usłyszymy, czy również zobaczymy w „fizycznej formie” podczas grania. Póki co poznaliśmy imię DJ-ki. Nazwano ją Ash.

Sasha Grey cieszy się, że wzbudza kontrowersje

Oczywiście odczucia graczy co do Sashy Grey w dodatku do CP2077 są różne, od pozytywnych, poprzez neutralne, do skrajnie hejterskich. Ci ostatni nie mogą zrozumieć, jakim cudem gwiazda porno znajdzie się w grze? Zapominają tylko, że kariera dziewczyny na stronach dla dorosłych dobiegła końca i teraz zajmuje się ona np. streamowaniem gier na Twitch.

Sasha Grey nic sobie nie robi z hejtu, a nawet można odnieść wrażenie, że cieszy się z rozgłosu. Tak odpowiada na Twitterze niezadowolonym z jej angażu do dodatku Widmo Wolności:

Dochodzą mnie słuchy, że ludzie są mocno zdenerwowani, że jestem głosem Ash w Cyberpunku. Wygląda na to, że nadal robię wszystko dobrze 💅

Twitter

CD Projekt RED, w komentarzu do przywołanego tweeta pisze krótko: Królowa Growl FM 🙌👑.

Jak zatem widać, kontrowersje tylko służą rozgłosowi nadchodzącego dodatku i ani CD Projekt RED, ani Sasha Grey, nie zamierzają płakać nad nieprzychylnymi opiniami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie