Sasha Grey w Cyberpunku 2077. W dodatku wcieli się w ważną postać

Cyberpunk 2077 z Sashą Grey. Wystąpi w roli zupełnie nowej postaci
Newsy PC PS5 Xbox Series

Sasha Grey, była sami-wiecie-kto i streamerka wystąpi w nadchodzącym dodatku do Cyberpunk 2077. Wcieli się w postać, którą będziemy raczej często słyszeć.

Nadchodzący (najpewniej jedyny) dodatek do Cyberpunk 2077 zapowiada się naprawdę ciekawie. Twórcy porzucili przecież poprzednią generację i skupiają się na rozwijaniu zawartości dla PC, PS5 i Xbox Series X i S. To w sumie całkiem dobra wiadomość, bo teoretycznie możemy oczekiwać większej „next-genowości”. Niestety, o samym Phantom Liberty na razie nie wiadomo zbyt wiele.

Twórcy jednak postanowili uchylić niedawno rąbka tajemnicy. Na Twitterze opublikowali krótkie wideo z prezentacją zupełnie nowej stacji radiowej, GrowlFM. Jednocześnie ogłoszono konkurs. Możemy zainspirować się wideo na stronie gry, aby stworzyć muzykę pasującą do tytułu. CD Projekt RED zachęca, że warto jest wziąć w zadaniu udział – możemy nie tylko wygrać nagrody, ale również nasza muzyka zostanie unieśmiertelniona w grze! Świetny pomysł, choć ja z góry odpadam, bo po prostu nie umiem tego robić.

Potwierdzono również, że DJ-ką nowej stacji będzie niejaka Ash, czyli zupełnie nowa postać. Choć nie wiemy, czy pojawi się ona w grze w bardziej fizycznej formie, czy tylko jako głos w radiu, to jednak już teraz wiadomo, iż jej rolę odgrywa Sasha Grey. Ex aktorka filmów dla bardzo dorosłych oraz popularna streamerka użyczyła postaci Ash głosu i wypada w tej roli… bardzo przekonująco! Jestem ciekaw ostatecznego efektu oraz zgłoszonych utworów, więc tym bardziej nie mogę doczekać się dalszych etapów konkursu i kolejnych zapowiedzi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie