Oto przeglądarka dla fanów Cyberpunk 2077. Przeglądaj sieć jak netrunner

Cyberpunk 2077
Newsy

Opera twierdzi, że prawdziwi gracze korzystają z przeglądarki internetowej Opera GX. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ich doznania, firma zdecydowała się wypuścić specjalny mod do swojego programu, który zmienia go w żywcem wyjęty z Night City. Oto przeglądarka dla wszystkich fanów gry Cyberpunk 2077. Surfowanie po sieci pora zamienić na bycie prawdziwym netrunnerem. Wygląda świetnie!

Cyberpunk 2077 ma własną przeglądarkę. To Opera GX

Mało gier może pochwalić się własną, skrupulatnie przygotowaną wersją przeglądarki internetowej. Do tego wąskiego grona należy jednak nasz rodzimy Cyberpunk 2077. Posiadacze Opera GX mogą już teraz skorzystać z wyjątkowej modyfikacji. Ta zamieni ich przeglądarkę w apkę rodem z Night City, w której będą mogli surfować po internecie. Niczym prawdziwy netrunner.

Modyfikacja wprowadza nie tylko motyw, ale i cały zestaw dodatków, jak choćby efekty dźwiękowe, animacje i inne rzeczy.

Faktycznie, wygląda to świetnie. A co konkretnie oferuje wspomniany mod? Oto najważniejsze elementy:

  • Dynamiczność — tapeta i przedstawiony krajobraz żywo reagują na porę dnia, zmieniające się warunki pogodowe i nie tylko
  • Podświetlenie — motyw możemy zsynchronizować z wyświetlaniem RGP dostępnym w sprzęcie m.in. ASUS, Logitech, Razer czy Corsair
  • Udźwiękowienie — w tle przygrywa wyjątkowy motyw dźwiękowy, całości towarzyszą niestandardowe odgłosy przycisków
  • Cyberpsychoza — podczas przeglądania sieci możemy natrafić na artefakty i wyjątkowe efekty cieniowania

Zobacz: W tej grze nadal nie odkryto wszystkiego

Brzmi jak niezwykle przemyślany gadżet. Mod do przeglądarki Opera GX pobierzecie w tym miejscu.

Źródło: Opera (informacja prasowa)

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie