Planszówkowy Cyberpunk 2077 nadchodzi. Wystartował preorder – te figurki są świetne!

Cyberpunk 2077 - fan znalazł tajną wiadomość | Newsy - PlanetaGracza
Newsy

Figurki, wspólna rywalizacja, świetne uniwersum i klimat – to zdaje się oferować gra Cyberpunk Edgerunners: Combat Zone, czyli planszówka, która właśnie trafiła do przedsprzedaży. Premiera gry jeszcze w tym roku, dlatego warto sprawdzić, co otrzymamy przy zakupie preorderu.

Cyberpunk Edgerunners: Combat Zone — ruszyła przedsprzedaż gry

Właśnie ruszyła przedsprzedaż gry planszowej Cyberpunk Edgerunners: Combat Zone, w której naprzeciwko siebie staną edgerunnersi i bezwzględna korporacja Arasaka. W zestawie znajdziemy wszystko to, co niezbędne do gry, a także trójwymiarowe otoczenie, mapę, zestaw instrukcji i nie tylko.

Dla fanów przygotowano również specjalną edycję kolekcjonerską. W jej skład wejdzie:

  • 15 figurek Arasaki (m.in. Adam Smasher, Tanaka, Jimmy Kurosaki, Point Man)
  • 9 figurek edgerunnersów (m.in. Lucy, Rebecca, Falco, Kiwi, Maine, Dorio, Pilar)
  • The Moment StandUpz™
  • Specjalne pudełko
  • Szereg dodatków

Więcej informacji o zawartości zestawu znajdziecie w tym miejscu.

Przygotuj się na zanurzenie się w brudnym, przesiąkniętym neonami świecie Cyberpunka. Czy będziesz walczyć o chwałę jako Edgerunner, czy też będziesz dzierżył korporacyjną władzę wraz z Arasaką? Wybór należy do ciebie.

Oficjalny profil na Twitterze

Tak prezentuje się oficjalny wpis na platformie społecznościowej:

Zobacz też: Co nowego w PS Plus?

Sprzedaż preorderu nie potrwa zbyt długo. Oferta będzie dostępna do 15 maja 2024 roku. Premiera właściwej gry planszowej będzie mieć miejsce pod koniec tego roku, choć póki co nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty. A ile to kosztuje? Zestaw wyceniono na 100 dolarów. Co ciekawe, płatność możemy rozłożyć na 4 równe raty.

Źródło: Twitter Cyberpunk Edgerunners

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie