Wiedźmin 3 pozbywa się po 7 latach błędu z Jaskrem. To nie CD Projekt RED go naprawił

Wiedźmin 3
Newsy PC

Społeczność gry Wiedźmin 3 nie zawodzi. Już wiele razy fani naprawiali błędy, które deweloper pozostawił w grze. Zobaczcie, czego dokonali tym razem.

Wiedźmin 3 otrzymał właśnie kolejnego moda, którego gracze już teraz okrzyknęli „utęsknionym i oczekiwanym”. Mowa o drobnostce, lecz jakże niesamowicie ważnej.

Wiedźmin 3 – błąd z szalem Jaskra naprawiony!

Moder posługujący się pseudonimem Ard Carraigh udostępnił Dandelion Scarf Fix. To poprawka, która usuwa błąd przycinania/nakładania się szalika, będącego elementem stroju barda.

Jak zaznacza autor moda, problem został rozwiązany dzięki wprowadzeniu „kolizyjności” końców szalika. Teraz elementy nie przenikają się i nie widzimy brzydko nakładających się na siebie kawałków tekstur.

Gracze komentujący moda są zachwyceni. Jeden z nich pisze, że studio CD Projekt RED powinno się wstydzić, jeśli nadchodząca wersja Wiedźmina 3 nowej generacji nie będzie zawierała tej poprawki. Ktoś nazwał fixa najbardziej niezbędną modyfikacją 2022 roku, a inni dodają, że od zawsze szukali takiej poprawki i w końcu ich sen się spełnił.

Mod sprawdza się w praktyce doskonale. Jeden z użytkowników nexusmods potwierdza to takimi oto słowami:

Właśnie zobaczyłem to w grze i nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Dla każdego, kto się zastanawia, doskonale współpracuje z modami, które ponownie teksturują strój Jaskra.

Screeny prezentujące poprawiony szalik Jaskra i link do pobrania moda na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie