Ace Ventura w Cyberpunk 2077 to nowy hit internetu. Zobaczcie zabawne wideo

Cyberpunk 2077 z Ace'em Venturą jest nowym hitem internetu [WIDEO]
Newsy

Twórca przeróbki “Jaś Fasola w Cyberpunk 2077” powrócił. Tym razem do gry wrzucił jedną z najbardziej znanych postaci Jima Carrey’a – Ace’a Venture!

Na początku tego roku serca internautów zdobyła świetna przeróbka. Mogliśmy w niej podziwiać z pozoru absurdalny pomysł – “co by się stało, gdyby do świata Cyberpunk 2077 trafił Jaś Fasola?”. Efekt możecie zobaczyć w tym miejscu. Zaledwie wczoraj autor popularnego wideo wypuścił kolejną przeróbkę, tym razem z Ace’em Venturą!

Muszę przyznać, że Jaś Fasola może nie i zastąpiłby Keanu Reevesa, ale ostateczny efekt i tak jest dość zaskakujący. Teoretycznie nieco bardziej do gry pasuje inna z najbardziej charakterystycznych postaci komediowych. Ace Ventura z serii filmów pod tą samą nazwą, znany jest głównie z tego, z czego kojarzymy aktora go odgrywającego. Jim Carrey to wybitny aktor komediowy, który swoją mimiką potrafi rozłożyć chyba nawet najbardziej zmodyfikowanych gangsterów w Night City.

Szczerze przyznam, że dla mnie to wyjątkowy talent autora wideo. W końcu to nie lada wyczyn odnaleźć tyle pasujących idealnie scen z filmu, wyciąć je i jeszcze zmontować ze scenami z gry. Zajmuje to z pewnością mnóstwo czasu, ale przynajmniej się opłaci, bo internauci nie przestają wychwalać przeróbki w komentarzach. Niektórzy twierdzą nawet, że Ace Ventura “to postać, która idealnie pasuje do tego świata”. Detektyw od zwierząt w świecie, w którym praktycznie nie ma zwierząt? No cóż, może i w tym szaleństwie jest jakaś metoda.

Oczywiście nie spodziewałbym się, że Ventura trafi od razu do kontynuacji polskiej hitowej gry. Tym bardziej raczej nie zastąpi Keanu Reevesa, choć efekt na pewno byłby zdumiewający. Być może jednak CD Projekt RED pokusi się o jakąś formę easter egga, aby uhonorować niezwykle popularne filmiki?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie