Wiedźmin 3 dostał dwie nowe Szkoły Walki. To aż 22 dodatkowe animacje ataku

Wiedzmin-3
Newsy PC

Wiedźmin 3 otrzymał kolejne Szkoły Walki, które pozwalają nam atakować niczym szybka żmija, bądź twardy jak stal rycerz.

Na początku kwietnia opisywałem ciekawy mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który nosi nazwę SCHOOL OF COMBAT. Początkowo oferował on trzy Szkoły Walki, lecz został zaktualizowany i mamy już pięć odrębnych stylów. Do Wilka, Kota oraz Niedźwiedzia, dołączyły Żmija i Gryf.

Wiedźmin 3 – walcz jak Żmija lub Gryf

Przypomnę, że mod działa zarówno ze starszą wersją Wiedźmina 3, jak i nową next-genową. Kto chce sobie przypomnieć, czym charakteryzują się szkoły Wilka, Kota i Niedźwiedzia, niech wskakuje do mojego starszego newsa z początku miesiąca. Poniżej natomiast krótko o dodanych szkołach Żmii i Gryfa.

Biały Wilk jako Żmija charakteryzuje się niezwykłą szybkością i może dosłownie latać podczas walki rozczłonkowując przeciwników. Moder wprowadził tutaj 9 nowych animacji dla ataku dalekiego zasięgu. Natomiast w Szkole Gryfa musimy walczyć w zbroi jako rycerz (Zbroja Gryfa). W trakcie potyczek możemy poruszać się wolniej, ale wyprowadzane ataki charakteryzują się dużą mocą. Kto zdecyduje się na taki styl, zobaczy aż 13 nowych animacji ataku z dystansu.

Na drugiej podstronie gameplay prezentujący szkołę Żmii oraz Gryfa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie