Wiedźmin 3 ze Szkołami Walki. Geralt jak prawdziwy badass, a nie gibki tancerz

Wiedźmin-3
Newsy PC

Jeden z moderów postanowił coś zrobić z tanecznym krokiem Geralta w trakcie potyczek. I tak Wiedźmin 3 otrzymał odmienne szkoły walki z nowymi animacjami i atakami.

Wiedźmin 3 otrzymał właśnie ciekawego moda, który skupia się na walce. A konkretnie na tym, jak ona wygląda i co nasz bohater może podczas potyczek zrobić.

Wiedźmin 3 z trzema Szkołami Walki

Jak pisze autor moda SCHOOL OF COMBAT: Nie sądzę, żeby Geralt lub jakikolwiek wiedźmin był tancerzem. Zaznacza, że nie podoba mu się walka, jaką widzimy w grze, dlatego postanowił coś z tym zrobić. Przekonuje, że po instalacji moda nasz bohater będzie wyglądać jak prawdziwy badass i zabójca, którego widok napełnia wszystkich łzami.

Mod wprowadza trzy szkoły walki: Wilka, Kota oraz Niedźwiedzia. Każda posiada swój unikalny styl, jeśli chodzi o szybkość oraz ruchy Geralta. Na przykład, Szkoła Wilka oferuje siedem nowych animacji dla ataków dalekiego zasięgu. Przy Szkole Niedźwiedzia musisz używać odpowiedniej zbroi i broni, aby zadawać największe obrażenia. Tutaj też są nowe animacje. Koty muszą użyć odpowiedniego eliksiru i olejów, by poprawić swoją efektywność. I tak – też dostajemy nowe animacje ataków.

Moder zaznacza, że pracuje nad kolejnymi Szkołami Walki, więc możemy się spodziewać, że wkrótce dostaniemy kolejne style.

Na drugiej stronie zobaczysz filmik z nowymi stylami walki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie