Wiedźmin 3 z ustawieniami grafiki Psycho++ i Geraltem 8K. Chcesz sprawdzić u siebie?

Wiedźmin 3 z ustawieniami grafiki Psycho++ i Geraltem 8K. Chcesz sprawdzić u siebie?
Newsy PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o poziom grafiki. Pojawiły się nowe mody, które wyciskają ze staruszka Geralta siódme poty.

A konkretniej, mogą one wycisnąć siódme poty z naszych kart graficznych, które po instalacji nowych modów graficznych do Wiedźmin 3: Dziki Gon z pewnością wejdą na wysokie obroty. Jednak zakładam, że niektórzy gracze podejmą wyzwanie i zechcą sprawdzić je u siebie. Choćby ot tak, dla przyjemności.

Wiedźmin 3 – nowe ustawienia grafiki i Geralt z teksturami 8K

Za nowe projekty odpowiada doświadczony moder instanity, który posiada w swoim dorobku wiele modów dotyczących m.in. poziomu grafiki. Teraz przedstawił on dwa kolejne. Pierwszy nazywa się Psycho(Plus Plus) Level Graphics Settings for Next-Gen, a drugi 8k Improved Geralt.

Mod wprowadzający ustawienia grafiki Psycho++ wpływa w zasadzie na cały świat gry. Współdziała on zarówno z API DX11, jak i z nowszym DX12. Co wprowadza? W zasadzie wpływa na niemal cały świat gry, jeszcze bardziej poprawiając teren, jakość wody, cieni, tekstur, poziom szczegółowości, gęstość trawy i widoczność listowia. Kiedy wybierzesz ten poziom grafiki, zobaczysz również zwiększoną liczbę postaci niezależnych. Będzie gęściej!

Drugi mod zajmuje się natomiast samym Białym Wilkiem. Bohater otrzymał tekstury 8K (8192×8192), które jeszcze bardziej poprawiają jego wygląd.

Na drugiej podstronie zobaczysz, jak wygląda grafika Psycho++.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie