Triss z Wiedźmin 3: Dziki Gon zawsze może być piękniejsza i te zmiany to udowadniają

Wiedźmin 3 - zmiany wyglądu Triss Merigold
Newsy PC

Triss Merigold wygląda jak prawdziwa, dzięki zmianom od społeczności. Oto dwa przykładowe mody do gry Wiedźmin 3, które poprawiają urodę czarodziejki.

Wiedźmin 3 to idealne miejsce dla graczy, którzy interesują się modami. Po wielu latach od premiery wciąż pojawiają się nowe projekty do gry od CD Projekt RED, z czego niektóre gruntownie odświeżają gameplay, walkę, a nawet oferują nowe questy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również modyfikacje wpływające na wygląd bohaterek. Tutaj prym wiodą Triss Merigold oraz Yennefer z Vengerbergu, czyli dwie najważniejsze “ulubienice” Geralta. Co chwilę opisujemy coś ciekawego, w tym nowe romanse, ulepszenia w grafice czy kolejne bronie i pancerze dla Białego Wilka. Tutaj przejrzycie wszystkie najlepsze mody do Wiedźmina 3. Poniżej natomiast zobaczycie modyfikacje, z których jedna dopiero co pojawiła się w sieci, a druga jest o tyle interesująca, choć starsza, że warto o niej napisać.

Wiedźmin 3 i jeszcze urodziwsza Triss Merigold

Najświeższym modem do Dzikiego Gonu jest mały projekt korygujący kolor włosów bohaterki. Ale nie tylko, ponieważ stanowi on zmodyfikowaną wersję jednego z najfajniejszych wydanych ostatnio modów, który posiada bardzo szczegółową siatkę i tworzy piękną luźną fryzurę. Opisywaliśmy go w tym miejscu. Dzisiejsza “wariacja” tamtego projektu wprowadza przepiękną czerwień, jeśli chodzi o kolor włosów. Co ciekawe, gracze od razu zapytali o coś jeszcze, a konkretnie o makijaż i odmienioną twarz, która została zaprezentowana wraz z czerwoną fryzurą. Rzeczywiście Triss wygląda dzięki tym zmianom fenomenalnie. Dotarliśmy do moda, który wprowadzał poprawki i choć jest sprzed kilku lat, w zeszłym roku dostał aktualizację, by współpracować z next-genową wersją Wiedźmina 3. Jeśli chcecie go również pobrać, link i przykładowe screeny znajdziecie na drugiej podstronie.

Piękny makijaż i czerwone włosy. Zobacz screeny z Triss na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie