Maska w Wiedźminie 3. Ta parodia to absolutne złoto

Wiedźmin 3 i... Maska. Przeróbka jest absolutnym złotem
Newsy Rozrywka

Wiedźmin 3 w crossoverze z… Maską? Wychodzi na to, że nie jest to wcale głupim pomysłem. Nagle okazuje się, że Jim Carrey faktycznie pasuje wszędzie.

Świat wiedźmina od niedawna faktycznie jest piękniejszy, a to za sprawą (miejscami problematycznej) aktualizacji next-gen. Choć łatka nie wprowadza do gry aż tak znanych osobistości, jak Jim Carrey, zrobił to fan. Tak, ten sam, który wcześniej dał nam genialne przeróbki z Ace’em Venturą w Wiedźminie 3 i Cyberpunku 2077.

Tym razm do wiedźmińskiego uniwersum trafiła kolejna postać znanego komika, Maska. Na wideo widzimy w zasadzie całkiem sprytne połączenie tego lore – wygląda na to, że tytułowy przedmiot główny bohater otrzymał od Yennefer. Biedna czarodziejka chyba nie wiedziała, co uczyniła…

W zasadzie niekoniecznie mogło stać się coś złego, bo finalnie Masce udało się zastąpił Geralta i pokonał on Dziki Gon. Brzmi to wszystko może i dość kuriozalnie, ale warto poświęcić tę półtorej minuty na krótki seans. Jak dla mnie to jedna z lepszych przeróbek tego autora, także za sprawą wiekowego CGI z samego filmu. To idealnie pokrywa się z samą grą w wielu miejscach. Dokonanie jest imponujące, a w komentarzach również dominują głosy zachwytu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie