Wiedźmin 3: Dziki Gon – zimowy mod do pobrania

Wiedźmin 3 zima
Newsy PC

Interesująca modyfikacja dla Wiedźmina 3.

W sieci wylądował właśnie świetny mod, który zmienia scenerię w Wiedźminie 3. Mowa o modyfikacje nazwanej Winter is Coming, która wprowadza śnieg, lód i ogólnie zimową atmosferę.

Za mod odpowiada osoba kryjąca się pod pseudonimem KNGR. Mod możecie pobrać pod tym linkiem.

Oprócz samej informacji o modzie, mamy też dla Was trochę screenów oraz filmik, a także poniżej coś dla wielbicieli gadżetów z Wiedźminem.


Wiedźmin 3 – kalendarz, o którym marzy niejeden fan gry!

Wiedźmin 3: Dziki Gon to klasa sama w sobie i natchnienie dla wielu cosplayerów, którzy wcielają się w nasze ulubione postacie.

Poniższe zdjęcia pochodzą z The Witcher Cosplay Calendar 2017, który można zamawiać przedpremierowo na tej stronie, płacąc 29 dolarów (około 120 zł). Kalendarz zawiera 13 zdjęć (głównie ekskluzywnych), gdzie jako Geralt występuje niemiecki cosplayer Ben. To on został wynajęty w tym roku przez CD Projekt przy promocji Wiedźmina 3.

Jeśli ktoś zamówi kalendarz, musi przygotować się na sporo golizny zarówno w męskim, jak i żeńskim wydaniu. Kolejne miesiące będą urozmaicone takimi scenami (kolejność losowa) jak: Geralt i Yennefer na Jednorożcu, Geralt w balii; Geralt i Triss przy latarni morskiej; Zły koniec Geralta; Pierwsze polowanie Geralta na potwora; Trening Geralta; Geralt i Płotka; Obraz z Geraltem znany z dodatku Krew i Wino; Geralt z Jaskrem czy Walka Geralta z Eredinem.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć, na zachętę!

Wiedźmin 3 świątecznie, czyli gwiazdkowy cosplay Ciri, Yen oraz Triss

Jakiś czas temu jedna z wielbicielek Białego Wilka – posługująca się pseudonimem Drakonoart – stworzyła naprawdę piękne grafiki w świątecznym klimacie, na których mogliśmy zobaczyć Geralta wylegującego się na kolanach Yennefer, Ciri oraz Triss. Sama Yen również otrzymała dedykowany sobie obrazek.

Ktoś inny wpadł na pomysł, by na podstawie owych grafik przygotować cosplay z dziewczynami i trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę piękny.

Zapraszamy do poniższej galerii, a jeśli chcecie zobaczyć profil autorki rysunków, klikajcie tutaj. Po więcej zdjęć dziewczyny wcielającej się w Ciri odsyłamy na tę stronę, dziewczyny odtwarzającej Yen w to miejsce, a kto chce przejrzeć inne kreacje modelki występującej jako Triss, niech uderza pod ten link. Nie należy również zapominać o autorce wszystkich zdjęć, której profil znajdziecie tutaj.

Geralt to ma dobrze z takimi dziewczynami! Szkoda, że ostatnia grafika z Białym Wilkiem nie doczekała się własnego cosplay’a…

Tradycyjnie już, zachęcamy również do przejrzenia poprzednich cosplayów z Wiedźmina 3, poniżej podajemy linki.

Naprawdę warto zajrzeć pod wymienione adresy i docenić pracę osób, które wcielają się w nasze ulubione postacie i inne potwory!

– Wiedźmin 3 i tortury Triss w wersji cosplay
– Geralt w żeńskim wydaniu? Niezły cosplay
Philippa Eilhart z Wiedźmina 3 – przerażający i piękny cosplay!
Ciri vs wiedźmiy z Krzywuchowych Moczarów
– Wiedźmin 3 i piękna czarodziejka Keira Metz
– Wiedźmin 3 i przerażająca Północnica
– Wiedźmin 3 – przerażające potwory z gry odtworzone przez jedną cosplayerkę
– Wiedźmin 3 inspiruje. Elena Samko wciela się w sukkuba
– Wiedźmin 3 – cosplay Yennefer. Piękna wersja kruczowłosej czarodziejki
– Cosplay Triss Merigold z Wiedźmina 3
– Polska modelka wciela się w Ciri
– Rewelacyjny cosplay Ciri z Wiedźmina 3
– Wiedźmin 3 – gorący cosplay z Yennefer
– Kolejny cosplay Ciri z Wiedźmina 3
– Cosplay Dzikiego Gonu. Takiego jeszcze nie widzieliście
– Bruxa z Wiedźmina, czyli świetny cosplay wampirzycy!

Ciri, Yen oraz Triss z Wiedźmina 3 życzą Wesołych Świąt

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie