Wiedźmin 3 – przerażające potwory z gry odtworzone przez jedną cosplayerkę

Wiedźmin 3 – przerażające potwory z gry odtworzone przez jedną cosplayerkę
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz późniejsze dodatki Serca z Kamienia/Krew i Wino stały się inspiracją dla wielu osób kochających cosplay, lecz niektórzy z takich artystów osiągnęli prawdziwe mistrzostwo w swoim fachu. Taką osobą jest niewątpliwie Elena Samko, która postanowiła wcielić się w szereg paskudztw i potworów, jakie Biały Wilk spotkał podczas swojej przygody. Zdjęcia Eleny prezentowaliśmy niejednokrotnie już wcześniej, lecz teraz pora na krótki przegląd jej różnych wcieleń, które zebrał w całość serwis Kotaku.

Mamy tutaj Kolekcjonera Łyżek, jest Sukkub, Rotfiend, Noonwraith i inne paskudztwa, które możecie podziwiać w galerii poniżej. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z Eleną, zachęcamy do odwiedzenia jej profilu w serwisie DeviantArt. Co ciekawe, dziewczyna samodzielnie wykonuje swoje stroje oraz zajmuje się charakteryzacją. Autorką wielu z przedstawionych zdjęć jest Kseniya Rogutenok i również gorąco polecamy zerknąć na jej stronę z innymi fotografiami (tutaj więcej wspaniałych prac).

Komu będzie mało cosplayów w klimatach Wiedźmina, niech koniecznie zajrzy pod te linki:

Wiedźmin 3 i potwory w wykonaniu Eleny Samko

Wiedźmin 3 sukcesem, który zaskoczył nawet producentów

Polska gra inspiruje i sprzedaje się jak świeże bułeczki. Marcin Iwiński – współzałożyciel CD Projekt – zdradził podczas wywiadu udzielonego podczas infoShare 2016, że Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedał się w liczbie niemal 10 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Byliśmy totalnie przytłoczeni i szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego sukcesu. Seria Wiedźmin sprzedała się na całym świecie w liczbie ponad 20 milionów sztuk, z czego niemal połowa to Wiedźmin 3, który praktycznie podwoił sprzedaż serii – zaznacza Marcin Iwiński.

W późniejszej części rozmowy współzałożyciel CD Projekt jeszcze raz zaznacza: Wiedźmin 3, podobnie jakWiedźmin 2, został wydany bez żadnego zabezpieczenia przed kopiowaniem. Więc już w dniu premiery mogliśmy pobrać grę z GOG i dać ją znajomemu np. na karcie pamięci. Wszystko działało. Mimo tego udało się sprzedać Wiedźmina 3 w liczbie niemal 10 milionów egzemplarzy na trzech platformach.

Marcin Iwiński nie wspomniał niestety, jak rozkłada się sprzedaż całej serii Wiedźmin w rozłożeniu na konkretne sprzęty, jednak już kilka miesięcy temu usłyszeliśmy, że najwięcej sztuk powędrowało do posiadaczy PC.

No, to teraz czekamy na Cyberpunk 2077 i liczymy na równie udane cosplaye na podstawie nowej gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie