Wiedźmin 3 z ogromnym pakietem zawartości. Diametralnie zmienia rozgrywkę

Wiedźmin 3
Newsy PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał właśnie moda, który zmienia niemal cały gameplay w grze. Jeżeli myśleliście, że kilkuletni tytuł niczym was już nie zaskoczy, to byliście w dużym błędzie. Najnowsza modyfikacja o nazwie Eternal Hunt to ogromny pakiet zawartości, który pozwoli podejść do gry po raz kolejny, tym razem otrzymując zupełnie nowe doświadczenie. Co zawiera omawiana modyfikacja?

Wiedźmin 3 – Mod, który zmienia rozgrywkę

Na rynku znajdziemy masę modów do Wiedźmina 3, które w różnym stopniu zmieniają grę. Jedne usprawniają działanie ekwipunku, inne znacząco poprawiają grafikę. Są jednak i takie modyfikacje, które za cel obrały sobie gruntowne przebudowanie rozgrywki. W tym wypadku idealnym przykładem jest dopiero co powstały Eternal Hunt. Jeżeli macie za sobą pierwsze lub drugie przejście gry, to kolejne powinno odbyć się właśnie w towarzystwie tej modyfikacji. Co zawiera wspomniany mod?

Eternal Hunt jest opisywany jako ogromny pakiet zawartości, w skład które wchodzą nowe efekty gore, animacje, nowe ruchy, dodatkowe zadania poboczne, szereg aktywności, medytacja w czasie rzeczywistym, nowe przedmioty, oręż, zbroje i efekty, a nawet nowi wrogowie czy rzeczy do odkrycia. Słowem, rozgrywka w grze została niemalże skonstruowana na nowo. Na waszą uwagę na pewno zasługuje fakt, że mocno wzbogacono system animacji ruchów poszczególnych szkół wiedźmińskich. Każda szkoła ma teraz unikalne ruchy, ataki i nie tylko, dzięki czemu walka wygląda zupełnie inaczej — jest o wiele bardziej zaawansowana i cieszy oko, jak nigdy przedtem.

Eternal Hunt — mod do Wiedźmina 3

Poniżej znajdziecie listę wybranych rzeczy, które znalazły się w modzie Eternal Hunt:

  • Nowe animacje, zadania i przedmioty;
  • Ponad 100 nowych broni;
  • Unikatowe zestawy ruchów dla poszczególnych szkół wiedźmińskich;
  • System automatycznego celowania;
  • Medytowanie w czasie rzeczywistym;
  • Nowe animacje m.in. picia i przyrządzania mikstur;
  • Zgodność z innymi modyfikacjami;

Aby pobrać mod, wystarczy skorzystać z jego zakładki na stronie NexusMods. Co ważne, modyfikacja ma być kompatybilna z innymi modami do gry.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie