Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał mod, dzięki któremu gra wygląda jak serial. Spójrzcie, jakie to świetne!

Wiedźmin 3
Newsy PC

Na pewno kojarzycie mody, dzięki którym bohaterowie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon przypominają aktorów z serialu Netflixa. Teraz pojawiła się podobna modyfikacja, ale dostosowana do next-genowej wersji gry. Sami zobaczcie, jak cudownie prezentują się twarze bohaterów znanych z platformy streamingowej. To naprawdę robi wrażenie!

Wiedźmin 3 i mody — nowa generacja postaci z serialu

Mody do Wiedźmina 3 z twarzami aktorów Netflixowego serialu nie są niczym nowym. Pojawiły się w zasadzie wraz z premierą pierwszego sezonu przed kilkoma laty. Miało to jednak miejsce na długo przed wydaniem ważnej, next-genowej łatki do gry. Ta sprawiła, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zaczął wyglądać jeszcze lepiej i świetnie wykorzystuje moce obliczeniowe nie tylko współczesnych konsol (PS5 i Xbox Series X|S), ale również nowoczesnych kart graficznych. Tak duża zmiana sprawiła, że konieczne stało się przygotowanie nowych modów.

Na wysokości zadania stanął twórca UburUbur, który udostępnił nowe mody do Wiedźmina 3 w serwisie NexusMods. Już teraz możecie je pobrać i sprawić, że Geralt wygląda jak Henry Cavill, Ciri przypomina Freyę Allan, a Yen zyska oblicze Anyi Chalotry — zupełnie jak w serialu z platformy Netflix.

Poniżej znajdziecie linki do poszczególnych modów:

Zobacz: Sprytny mod do Wiedźmina 3

Dostępny jest również mod zmieniający fryzurę na bardziej “serialową”, który pobierzecie w tym miejscu. Przyznacie, chyba że nowe twarze wyglądają świetnie, prawda? No to teraz czas na next-genowe doświadczenie na nowo, z bohaterami znanymi z serialu. Ciekawe, czy uda się wygenerować głos Cavilla, aby Geralt w pełni stał się serialowym odpowiednikiem…

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie