Wiedźmin 3 i piękna czarodziejka Keira Metz. Świetny cosplay!

Wiedźmin 3 i piękna czarodziejka Keira Metz. Świetny cosplay!
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Co powiecie na takie odwzorowanie wirtualnej bohaterki?

Sporo już cosplayów z Wiedźmina 3 gościliśmy na swoich łamach. Mogliśmy zobaczyć Ciri, Yennefer, Geralta czy nawet Dziki Gon we własnej postaci. Dzisiaj mała odmiana – po raz pierwszy przedstawiamy cosplay ponętnej czarodziejki Keiry Metz.

W wirtualną postać wcieliła się Lada Lyumos, której profil w serwisie Facebook obfituje również w sporo innych ciekawych zdjęć. Fotki zostały natomiast wykonane przez artystkę kmitenkova (zapraszamy na jej profil w DeviantArt).

Dajcie znać, jak podoba się Keira Metz w takim wydaniu, a jeśli będzie Wam mało wiedźmińskich cosplayów, poniżej przypominamy linki do poprzednich. Naprawdę warto przejrzeć!

Lada Lyumos jako Keira Metz z Wiedźmina 3

Wiedźmin 3, Fallout, Blade Runner i średniowieczny Darth Vader. Wspaniałe grafiki koncepcyjne prosto z Polski

Mieszkający w Warszawie Klaus Wittman zajmuje się grafiką koncepcyjną na usługi gier oraz filmów. Tworzy również dla własnej przyjemności, a efekt jego pracy jest zaiste niesamowity.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zajrzeć na stronę internetową grafika, gorąco zachęcamy. W portfolio artysty można zobaczyć sporo ciekawych obrazów, z których wybraliśmy dla Was kilkanaście naszym zdaniem najciekawszych.

Autorska wersja Ciri z Wiedźmina 3, Blade Runner, mroczna rezydencja w klimatach Resident Evil czy żołnierze rodem z Wolfensteina wyszły naprawdę przekonująco. A Wam która grafika najbardziej przypadła do gustu?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie