Więcej Mass Effect: Andromeda w trakcie Nvidia CES

Mass Effect Andromeda
Newsy PC PS4 XOne

Twórcy zapowiadają nowości.

BioWare podało, że w najbliższą środę czyli 4 stycznia 2017 roku w trakcie Consumer Electronics Show (CES), zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Gracze mają zobaczyć przede wszystkim nowe środowisko oraz gameplay.

Twórcy podkreślają, że w trakcie pokazuje Mass Effect: Andromeda skupią też na sztucznej inteligencji, autonomicznych pojazdach i kilku innych elementach. Będzie to więc świetna okazja, aby bliżej przyjrzeć się tej wyczekiwanej produkcji.

Rozgrywka z Mass Effect: Andromeda. BioWare pokazuje konkrety!

Podczas The Game Awards 2016 deweloperzy z BioWare pokazali spory fragment nadchodzącego Mass Effect: Andromeda, które pojawi się w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Materiał pozwala podejrzeć eksplorację obcej planety, pojeździmy również pojazdem, skorzystamy z odrzutowego plecaka i przede wszystkim powalczymy. Wszystko wygląda naprawdę ładnie i czuć po prostu klimat serii.

Szkoda tylko, że nadal nie znamy daty premiery, choć pewne przecieki na ten temat już mieliśmy (szczegóły przypominamy pod filmikiem).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie