Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Watch Dogs Legion – zobaczcie pierwsze 14 minut gameplayu

Serwis IGN.com pokazał paręnaście minut rozgrywki z pierwszej misji w WD Legion. Nagranie prezentuje piękny, zmodernizowany Londyn, eliminację przeciwników – i oczywiście hakowanie.

W związku ze zbliżającą się premierą nowego Watch Dogs w sieci pojawiają się coraz ciekawsze wiadomości na jego temat. Niedawno pisaliśmy chociażby o obecności Polaków w grze. Teraz dzięki serwisowi IGN.com mamy okazję obejrzeć początkowe kilkanaście minut gameplayu.

Zaprezentowane w 1440p i 60 klatkach na sekundę nagranie pokazuje głównego bohatera, który przybywa do Londynu i zakrada się do Pałacu Westminsterskiego. Podczas pierwszej misji zapoznajemy się z zasadami dotyczącymi sterowania, likwidujemy paru przeciwników i łamiemy systemy zabezpieczające budynek.

Trzecia odsłona Watch Dogs przeniesie nas do stolicy Wielkiej Brytanii w niedalekiej przyszłości, gdy wszystko i wszyscy stanowią obiekt totalnej inwigilacji. Zadaniem gracza będzie zbudowanie ruchu oporu, stawienie czoła władzy i odzyskanie miasta.

Legion trafi do graczy 29 października, lądując na PC, PS4 i Xboksie One. Później tytułu można oczekiwać również na next-genach. Jeśli interesuje was wersja pecetowa, ale nie jesteście pewni, czy wasz sprzęt pociągnie tę grę, możecie to sprawdzić pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się