Ubisoft żegna się z Watch Dogs: Legion. „Do następnego razu, DedSec”

Watch Dogs Legion - postacie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Watch Dogs: Legion nie jest produkcją idealną, ale fani marki w gruncie rzeczy nie mieli bardzo wielu powodów do narzekań. Tytuł nie ma co jednak liczyć na życie długie niczym Assassin’s Creed Valhalla i Ubi podzieliło się niewesołymi dla fanów Legionu wieściami.

Potwierdzono, że aktualizacja 5.6 była ostatnim patchem, który trafił do Legionu. Oznacza to, że produkcja nie otrzyma już żadnych większych łatek ani bardziej złożonych nowości.

Jedyną świeżą zawartość mają stanowić nagrody w dodanym jakiś czas temu trybie online. Multiplayer Legionu ma być wspierany przez czas nieokreślony. Nie spodziewałbym się wyłączenia serwerów w nadchodzących miesiącach czy nawet w ciągu najbliższych kilku lat.

Ubisoft podzieliło się na swojej stronie ogłoszeniem, w którym podsumowuje wszystkie większe nowości wprowadzone do gry. Deweloperzy podziękowali też za wsparcie.

Gra bardzo się rozrosła, z mnóstwem zawartości do odkrycia, od rozległego miasta w niedalekiej przyszłości po pełen akcji tryb online. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z gry, którą stworzyliśmy. Doceniamy wszystkich, którzy przez ten rok dołączyli do nas w tej podróży po Londynie. Z niecierpliwością czekamy na więcej Waszych przygód w Legionie!
Do następnego razu, DedSec.

Fragment ogłoszenia Ubisoftu

Ostatnie zdanie powyższego fragmentu sugeruje, że Watch Dogs nie powiedziało ostatniego słowa. Sequel najwyraźniej nie jest wykluczony.

Watch Dogs: Legion ukazało się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Produkcja zadebiutowała 29 października 2020 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie